Uczelnia Liderów
Uczelnia Liderów
 • Zapraszamy do XII edycji Konkursu (2022)

  Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń do XII edycji Konkursu „Uczelnia Liderów„. Do zdobycia Certyfikat dla liderów rynku szkolnictwa wyższego.
 • Promujemy
  najlepsze uczelnie!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów akredytacyjnych w Polsce przynosi uczelniom rozmaite korzyści wizerunkowe i merytoryczne.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych uczelni na temat „Uczelni Liderów”

ZGŁOSZENIE 2022

Warunkiem uczestnictwa w XII edycji Konkursu "Uczelnia Liderów" (2022) jest przesłanie na adres biura Konkursu wypełnionego zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej w terminie do 13 maja 2022 roku (do północy).

Zgłoszenie (wraz z ankietą) dla Uczelni dostępne jest tutaj - POBIERZ

Zgłoszenie dla jednostki uczelni, np. wydziału, instytutu, katedry (wraz z ankietą) dostępne jest tutaj - POBIERZ


Zgłoszenie należy przesłać zarówno drogą elektroniczną, jak i pocztą tradycyjną na adresy: lider@fundacja-edukacja.org.pl oraz Grażyna Kaczmarczyk, Prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, ul. Rodakowskiego 14/168, 41-219 Sosnowiec.

Ankietę certyfikacyjną należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres lider@fundacja-edukacja.org.pl. W przypadku drogi tradycyjnej (pocztowej) o przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego, a nie data dostarczenia zgłoszenia do siedziby organizatora. 

W razie pytań, prosimy o kontakt:

tel. kom. +48 607-035-169
tel. +48 32 747-26-03
e-mail: lider@fundacja-edukacja.org.pl